Par Līmlentes.lv

Limlentes.lv ir profesionāls uzņēmums, kas piedāvā operativitāti, kvalitāti, individuālu pieeju, augstu atbildības līmeni, proaktīvas dizaina idejas un ir vienmēr atvērts innovācijām apdrukātu līmlentu tirgū.

Uzņēmums ir spējīgs nodrošināt plašu piedāvājumu klāstu, operatīvu pasūtījumu izpildi, pieredzējušu ekspertu proaktīvu sadarbību un izdevīgu cenu. Līmlentes.lv saņem stabilas garantētas izejmateriālu piegādes.

 

Darba procesā tiek lietoti pārbaudīti un augstas kvalitātes izejmateriāli, izvērtējot tehnoloģijas īpatnības un pieejamību katra individuālā pasūtījuma specifikai. Kvalitatīva piedāvājuma īstenošanā nozīmīgs aspekts ir augstvērtīgu izejmateriālu un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanai, tāpēc Līmlentes.lv sadarbojas ne tikai ar Eiropas standartiem atbilstošiem piegādātājiem, bet ar labākajiem ražotājiem.

Viens no svarīgākajiem Līmlentes.lv profesionālās darbības mērķiem ir operativitāte, effetīva komunikācija un individuālas pieejas veidošana ar klientiem. Uzņēmuma komanda pārzin tehnoloģijas drukas specifiku un tiecas rast klienta vēlmēm piemērotāko dizaina risinājumu, kurš garantēs augstvērtīgāko  gala rezultātu. Skaidra un efektīva komunikācija ir neatsverams priekšnosacījums, lai spētu radīt augstvērtīgu gala produktu un tas atbilstu klienta vēlmēm un iecerei.

Līmlentes.lv  ir orientēts uz klientu apmierinātību, kura bāze ir profesionāla un zinoša darba komanda. Uzņēmums nepārtraukti tiecas pilnveidoties un uzlabot savu darbību, tādēļ vienmēr ir atvērts komunikācijai, ierosinājumiem, jautājumiem un komentāriem.